מעוניינים בחוויה כיפית לכל המשפחה

השכרת רייזרים בצפון

השכרת רייזרים בצפון אפשרית כיום מידיה של חברה מנוסה ומקצועית כמו חברת טרקטורוני נוף הורדים. חברתנו מזמינה אתכם לקחת חלק בפעילות מיוחדת ומלהיבה אשר מתמקדת בנהיגת שטח אתגרית לאורך הנופים המשכרים של אזור הגליל המערבי. צרו קשר עם חברתנו כבר היום ותוכלו גם אתם להעניק את החוויה המיוחדת והמהנה ביותר בעבורכם, החברים, המשפחה ואפילו צוות העובדים עליהם אתם ממונים. 

השכרת רייזרים בצפון לחוויית נהיגה בלתי נשכחת

בעוד הכבישים מציעים לנו אינסוף פקקים ושעות מבוזבזות בעודכם מוקפים במאות רכבים אחרים על הכביש, הרי שבעת השכרת רייזרים בצפון, תוכלו גם אתם ליהנות סוף סוף מחוויית הנהיגה המושלמת אל מול הנופים היפים ביותר בארץ. 

העניקו לעצמכם את האפשרות לחוות חופש אמיתי והתאימו בעבור הקבוצה שלכם את המסלול המיוחד ברמת הקושי הנכונה. בין אם אתם מתחילים ומעדיפים להתנסות יותר במסלולים הפשוטים יותר בשעה שאתם נהנים מהנוף ובין אם אתם בעלי ניסיון בנהיגת שטח עצמאית ומעדיפים לבחור במסלול קשה ומאתגר. 

חשוב לציין כי הפעילות המיוחדת הזו יכולה להתאים לכל אדם אשר מחזיק ברישיון נהיגה, גם במידה ולא התנסה בנהיגה על רייזרים או בעל ניסיון עשיר בניווט. כך למעשה מעניין יהיה לגלות שדווקא פעילות מיוחדת זו הפכה עם השנים להיות האטרקציה המועדפת גם עלי בעלי עסקים וארגונים שונים בתור פעילות מושלמת לימי גיבוש חווייתיים ומהנים במיוחד שיספקו לצוות העובדים שלכם שעות ארוכות של כיף ושבירת שגרה. 

השכרת רייזרים בצפון – חובבי השטח, התאחדו!

צרו קשר עם החברים והמשפחה וספרו להם על פעילות מיוחדת שתצית את הדמיון ותמריץ את הנפש. הזמינו את כל חובבי השטח ופנו יחדיו אל חברת טרקטורוני נוף הורדים לקביעת המועד לחוויה המיוחד שתעניק לכם את ההזדמנות להכיר את הגליל באופן חדש ומרגש. לרשותכם יעמדו רייזרים חדישים, מרשימים ובטוחים אשר יסייעו לכם בהשגת החוויה המושלמת אותה אתם רוצים להשיג. 

חוויה דרוזית

בואו להכיר אותנו מקרוב 🙂

בואו להכיר את המנהגים שלנו את האמונות שלנו, את האוכל שלנו, את האירוח הייחודי שלנו. מתחילים את היום בסדנת אוכל דרוזי אותנטי, הביצוע הוא שלכם וההדרכה עלינו, איך מגלגלים עלי גפן, כרוב ממולא, איך מכינים את המנסף עם ירקות, את המגדרה והתבולה.

תקשיבו לסיפורי חיים על המכתוב (הגורל). סיפוריים אמיתיים על גלגול הנשמות. סיפוריים על המיעוט הדרוזי במדינת ישראל, ברית הדמים. מכניסים את כל האוכל שהכינו המטיילים לסירים ושולחים לבישול. המבקרים שלנו יוצאים עם מדריך מטעמנו לביקור בבית המורשת הדרוזית בכפר סמיע על שם דר' סלמאן פלאח ומשם לגרעין הכפר הישן בסמיע או בפקיעין לפי רצונם של המבקרים, חוזרים לארוחת צהריים ממה שהכינו קודם ומעוד תוספות מהמטבח שלנו.

לאחר סיום הסעודה, יוצאים לביקור בפארק הסלעים בשמורת הר סנה, פארק קארסטי מעשה הטבע, צורות ייחודיות שונות ומשונות משקפות את יופיו של הטבע ואת אופיו של הר סנה.

לאחר מכן, נבקר בקונדיטוריה של ממתקי הסולטאן בכפר כיסרא ששוכן צמוד לפארק הסלעים, ממתקים דרוזים בטעמים ייחודיים. (כנאפה, בקלאוות, הריסה סברינה ועוד) גם יבקרו בחנות התבלינים, ילמדו על הבהאראת שאיתם מתבלינים את המאכלים. ומשם פיזור וחזרה הביתה.

ביקור מעניין וייחודי בארץ. נעים טרקטורוני נוף הורדים. 052-6858356

ענקית קידום האתרים ענקית קידום האתרים