מעוניינים בחוויה כיפית לכל המשפחה

טיולי ג'יפים בגליל

טיולי ג'יפים בגליל העליון והתחתון

במידה וגם אתם חולמים על טיולי ג'יפים בגליל, זכרו כי אתם לא חייבים רק להמשיך ולחלום. בעזרתה המקצועית של חברת טרקטורוני נוף הורדים, תוכלו גם אתם להבטיח את השתתפותכם באטרקציה המהנה ביותר אשר תחשוף אתכם לנופים המשכרים של אזור הצפון בנסיעה המלהיבה ביותר ברייזרים חדישים ובטוחים. הבטיחו את קיומה של האטרקציה המהנה ביותר אשר תזכיר לכם איך מרגיש חופש אמיתי, וצרו קשר עם חברתנו כבר היום לקבלת פרטים נוספים בנושא.

למי מתאימים טיולי ג'יפים בגליל?

טיולי ג'יפים בגליל יכולים להוות את המענה המדויק בשעה שאתם מחפשים אחר פעילות ייחודית ומהנה במיוחד. הטיולים היפיפיים והמרתקים הללו יכולים להתאים בצורה מושלמת בעבור מגוון רחב של אנשים, זאת לרבות:

  • טיולים לקבוצות עם חברים
  • ימי גיבוש חווייתיים לעובדים
  • טיולים למשפחות
  • טיולים לזוגות
  • ועוד…

בשורה התחתונה, הפעילות הייחודית הזו יכולה להתאים בצורה מושלמת בעבור כל אדם אשר מעוניין בה. העניקו לעצמכם, לחברים, למשפחה ואפילו לצוות העובדים המסור שלכם את האפשרות ליהנות מטבע ירוק ומרשים, הרים ויערות עוצרי נשימה ונסיעה ברייזרים מרשימים במסלולים מרתקים ומאתגרים ברמות קושי שונות לבחירתכם.  

טיולי ג'יפים בגליל – יום כיף מאתגר ומפנק

בעת פניה אל חברת טרקטורוני נוף הורדים תוכלו גם אתם להבטיח את קיומו של יום הכיף המגבש והמהנה ביותר, זה שיענה על הצורך שלכם בפעילות אתגרית בשטח אשר ניתן יהיה לשלב במהלכו גם חוויית אירוח דרוזית יוצרת מהכלל. כך שבין אם אתם מחפשים אחר האטרקציות המלהיבות ביותר בעבור חופשה משפחתית ובין אם אתם מעוניינים להפיק את יום הגיבוש החווייתי והמרתק מכל בעבור צוות העובדים שלכם, הרי שהגעתם למקום הנכון. 

חברתנו מזמינה אתכם להכיר מקרוב את הנוף והטבע המרתק של אזור הגליל במלוא עוצמתו ולאפשר לעצמכם ולאנשים הקרובים ביותר לכם ליהנות מחוויית נהיגה מאתגרת ברייזרים אשר מותאמת בצורה מושלמת בעבור כל אדם. לקבלת פרטים נוספים בנושא לצד מענה תכליתי בעבור כל שאלה בנושא, צרו קשר עם חברתנו כבר היום באתר או בטלפון 052-6858356. 

חוויה דרוזית

בואו להכיר אותנו מקרוב 🙂

בואו להכיר את המנהגים שלנו את האמונות שלנו, את האוכל שלנו, את האירוח הייחודי שלנו. מתחילים את היום בסדנת אוכל דרוזי אותנטי, הביצוע הוא שלכם וההדרכה עלינו, איך מגלגלים עלי גפן, כרוב ממולא, איך מכינים את המנסף עם ירקות, את המגדרה והתבולה.

תקשיבו לסיפורי חיים על המכתוב (הגורל). סיפוריים אמיתיים על גלגול הנשמות. סיפוריים על המיעוט הדרוזי במדינת ישראל, ברית הדמים. מכניסים את כל האוכל שהכינו המטיילים לסירים ושולחים לבישול. המבקרים שלנו יוצאים עם מדריך מטעמנו לביקור בבית המורשת הדרוזית בכפר סמיע על שם דר' סלמאן פלאח ומשם לגרעין הכפר הישן בסמיע או בפקיעין לפי רצונם של המבקרים, חוזרים לארוחת צהריים ממה שהכינו קודם ומעוד תוספות מהמטבח שלנו.

לאחר סיום הסעודה, יוצאים לביקור בפארק הסלעים בשמורת הר סנה, פארק קארסטי מעשה הטבע, צורות ייחודיות שונות ומשונות משקפות את יופיו של הטבע ואת אופיו של הר סנה.

לאחר מכן, נבקר בקונדיטוריה של ממתקי הסולטאן בכפר כיסרא ששוכן צמוד לפארק הסלעים, ממתקים דרוזים בטעמים ייחודיים. (כנאפה, בקלאוות, הריסה סברינה ועוד) גם יבקרו בחנות התבלינים, ילמדו על הבהאראת שאיתם מתבלינים את המאכלים. ומשם פיזור וחזרה הביתה.

ביקור מעניין וייחודי בארץ. נעים טרקטורוני נוף הורדים. 052-6858356

ענקית קידום האתרים ענקית קידום האתרים